Сијалица – LED G4 2W 6400K

G4 2W 6400K

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005726 Категорија

Опис

Просечен работен век: 20.000 Hrs. Фасонка: G4 LED: SMD LED Боја на светлина: 6400K Лумени: 200Lm Напон: 220-240V / 50-60Hz Моќност: 2W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра