Сијалица – LAMP 306

6V 50mA

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005395 Категорија

Опис

Должина: 19 mm Дијаметар: 4 mm Напонs: 6 V Ампери: 50 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра