Сијалица – LAMP 414

12V 250mA

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003694 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина: 7.7 x 30 mm Напон: 12.0 V Ампери: 250 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра