Сијалица – LAMP L49HQ

HQ ULTRA BRIGHT LED LAMP

60 ден 190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004691 Категорија

Опис

2,0 W LED диоди: 20 Стил: MR16 Напон: 220-240V/AC Основа: GU 10 Објектив: без агол: 40° Боја: Црвена

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра