Sijalica E14 60W KUGLA MAT

Сијалица Кугла

25 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002127 Категорија

Опис

Сијалица Кугла мат Е-14 60 вати.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра