Сијалица – LAMP DL1265B

12V 65mA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005396 Категорија

Опис

Сијалица: 12V 65mA Зелена

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра