Сијалица – LAMP 512

1.2V 220MA E10

16 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003966 Категорија

Опис

Сијалица: 1.2V 220MA E10

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра