Сијалица – LAMP 6020

Сијалица

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003692 Категорија

Опис

Сијалица: T5,5; 12VDC; 100mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра