Сијалица – LAMP 309

9V 50mA

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005394 Категорија

Опис

Должина: 19 mm Дијаметар: 4 mm Напон: 9 V Ампери: 50 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра