Сијалица – HQHG635CAPS002

Halogen Lamp G6.35 Capsule 35 W 430 lm 2800 K

40 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008525 Категорија

Опис

Халогена светилка во форма на капсула со фасонка G6.35, 430 лумени и потрошувачка на енергија од 35 вати.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра