Сијалица – LAMP 3510

SCREW LAMP 7V 0.1A

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009783 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина:. 10 x 28 mm Напон: 7 V Ампери: 100 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра