Сијалица – Halogena LH 1-75W-L

Халогена Сијалица

25 ден 75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004798 Категорија

Опис

Халогена Сијалица со Е27 грло. Модел : ЈDR Е27 230V 75W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра