Сијалица – LAMP 2500

TUBULAR LAMP 4V 100MA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003974 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина:. 10 x 28 mm Напон: 4 V Ампери: 100 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра