Сијалица – LAMP 219

Red lead 4mm 12 V-0.06 A 350 mm

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003976 Категорија

Опис

Сијалица: 4 mm Напон: 12.0 V Ампери: 60 mA, моќност 0,72 W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра