Сијалица – LAMP 522

2.2V 300MA E10

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003967 Категорија

Опис

Сијалица: 2.2V 300MA E10

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра