Сијалица – GE SIJALICA ZA MASINA ZA SIENJE C22 15W E14

Сијалица за машина за шиење

60 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002650 Категорија

Опис

GENERAL ELECTRIC Сијалица за машина за шиење С22, 15W, E14.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра