Кабел со Конектори – KNV24300E50

Composite Video Cable 3x RCA Male – 3x RCA Male 5.00 m Anthracite

550 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008537 Категорија

Опис

Кабел за поврзување видеорекордер со телевизор за гледање VHS видеа. • 24 ct позлатени контакти за извонреден квалитет на слика •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра