Конектор – JC-131

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004434 Категорија

Опис

Џек стерео женски 6.35 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра