Кабел со Конектори – HQM-233/6

Кабли со Конектори

415 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005908 Категорија

Опис

Боја црна Должина 6 m позлатен без конектор 1 XLR 3-пински машки конектор 2 XLR 3-пински женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра