mk Macedonian

NIMH-60/4

Ni-MH backup батерија 4.8 V 60 mAh

140 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002277 Категорија

Опис

Марка: HQ

NiMH Backup Батерија
4.8 V – 60 mAh 
Димензии: Ø 16.3 x 25.4mm

Марка HQ
За употреба Универзална
Уреди Телефони
Систем NiMH
Начин на уградување Со лемење
Пакување Блистер
Напон 4,8 V(DC)
Капацитет 60 mAh
Висина 25,4 mm
Дијаметар 16,3 mm
Боја Зелена
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра