NIMH-60/2

Ni-MH backup батерија 2.4 V 60 mAh

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002163 Категорија

Опис

Марка: HQ

NiMH Backup Батерија
2.4 Volt – 60 mAh
Димензии: Ø 16.0 x 19.0 mm

Марка HQ
За употреба Универзална
За уреди Teлефони
Систем NiMH
Уградување Со лемење
Пакување По 1 во блистер
Напон 2,4 V(DC)
Капацитет 60 mAh
Висина 13 mm
Дијаметар 16 mm
Боја Зелена
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра