GP23A

V23GA батерија 12 V 55 mAh

50 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009786 Категорија

Опис

Марка: GP

Напон: 12.0 V
Систем: Alkaline
Капацитет: 55 mAh
IEC код: 23A
Друго: V23GA, MS21, L1028

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра