Сијалица – HQHR7SJ78001

Halogen Lamp R7S Linear 120 W 2220 lm 2800 K

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008670 Категорија

Опис

Халогена светилка во форма на J78 со капа R7S, 2.220 лумени и потрошувачка на енергија од 120 вати.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра