Кабел со Конектори – HQCA-A030/2.5

Кабли со Конектори

185 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004646 Категорија

Опис

Конектор 1- РЦАх1 во РЦАх1 , 2.5м.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра