Кабел со Конектори – HQB-024-1.5

Switchable SCART – RCA cable SCART male – 3x RCA male

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004644 Категорија

Опис

Поврзување A SCART Машко Врска B 3x RCA Машки тип на кабел SCART Боја црна Надворешен материјал ПВЦ пакување блистер.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра