Кабел со Конектори – HQAS3811-2.5

Component video cable 3x RCA male – 3x RCA male 2.50 m

535 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004643 Категорија

Опис

Боја Црна Тип RCA Должина 2,5 m позлатено Да Конектор 1 3x Компонентен RCA машки конектор 2 3x Компонентен RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра