Слушалки – Earphones Mosidun M3A w/Microphone Black

Stereo earphones

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004763 Категорија

Опис

Слушалки за Мобилен телефон со 3.5mm аудио конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра