Слушалки – Headphones w/Mic MHS-001 Glossy Blacк

Stereo headset with rotating microphone boom

530 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004762 Категорија

Опис

Чувствителност (на 1KHz): 105 +/-3 dB Импеданса: 32 Ohm +/-15% Звучници: 40 mm дијаметар, 16u mylar Фреквентен одговор: 20 – 20000 Hz Влезна моќност: до 100 mW максимално Дисторзии: [ 3 % Микрофон од 1KHz 40mW: кондензатор сенасочен

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра