Слушалки – Headphones Logitech H150 Stereo Headset Coconut

Слушалки со микрофон

1,390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002735 Категорија

Опис

-Целосен стерео звук за јасен, јасен глас и видео повици

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра