Слушалки – Nedis CHST100BU PC Headset

On-Ear | Stereo | 2x 3.5 mm | Fold-Away Microphone | Blue

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100402 Категорија

Опис

• Стерео слушалки со прилагодлив флексибилен микрофон за комуникација без раце • Удобен дизајн со меки ушни влошки и прилагодлива лента за глава • Идеални за апликации за разговор на вашиот лаптоп или компјутер.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра