Слушалки – Headphones Natec Canary w/Microphone Black

HIGH QUALITY DRIVERS

450 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004266 Категорија

Опис

Тип на слушалки: на уво
Специјализирано: Универзална
Аудио систем: 2.0
Материјал на единицата за двигател: неодимиумски магнет
Дијаметар на возачот: 40 mm
Ниво на звучен притисок: 105 dB
Фреквентен одговор на слушалките: 20 – 20000 Hz
Импеданса: 32 Ом
Микрофон: Да
Контрола на јачината на звукот: интегрирано со кабел
Држач за микрофон: држач за рака
Чувствителност на микрофонот: -58 dB
Комуникација: Жична
Фреквентен одговор на микрофонот: 30 – 16000 Hz
Должина на кабел: 200 смSENSITIVE OMNIDIRECTIONAL MICROPHONE Does it happen often, that your interlocuto

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра