Батерија – Batteries Energenie 23A Alkaline 12V

23A

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008527 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ !!! 12V алкална батерија 23А Високи перформанси и долг животен век Еднократна употреба, не може да се полни Спецификации Димензии, mm: o10,25, висина: 28,1 Нето тежина: 7,9 g Капацитет, mA: 50

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра