mk Macedonian

NIMH-60

Ni-MH backup Батерија 1.2 V 70 mAh

60 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002162 Категорија

Опис

Марка: HQ

• 1.2 V – 70 mAh NiMH
• Димензии:Ø 15.6×6.5 mm

Марка HQ
За употреба Универзална
Кај уреди Телефони
Систем NiMH
Начин на уградување Со лемење
Пакување По 1 парче
Напон 1,2 V(DC)
Капацитет 70 mAh
Висина 6,5 mm
Дијаметар 15,6 mm
Боја Зелена
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра