Кабел со Конектори – Goobay Audio Adapter headphones-Notebook 0.4m black-Pole 4-3.5mm jack headset with a PC or noteboo

Audio Adapter (headphones> Notebook)

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 048980 Категорија

Опис

(Пол 4-3,5 мм приклучок,.) Поврзување стерео слушалки со компјутер или лаптоп, лесно поврзете ги вашите стерео слушалки од телефонот со лаптопот или компјутерот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра