Сплитер – FC-6SPLT-KN

CATV Splitter 10 dB / 5-1000 MHz – 6 Outputs

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004095 Категорија

Опис

5-40 MHz:10.0 dB 40-450 MHz:10.0 dB 470-1000 MHz:9.5 dB 5-40 MHz:22 dB 40-450 MHz:25 dB 470-1000 MHz:22 dB 18 dB

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра