Сплитер – FC-1TAP/10-KN

K?NIG 1-WAY TAP

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003501 Категорија

Опис

Марка: Konig 1-WAY TAP 5-1000MHz 10dB • Вметнување 5-40 MHz: 1.2 dB • Загуба 40-450 MHz: 1.0 dB (ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ) 470-1000 MHz: 1.5 dB • Tap Загуба 5-1000 MHz: 10 ±1.0 dB (ВЛЕЗ-TAP) • Насока 5-40 MHz: 25 dB • Загуба 40-450 MHz: 24 dB (TAP-ИЗЛЕ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра