Сплитер – FC-1TAP/6S-KN

1-way tap 5 – 2400 MHz 6 dB

155 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009733 Категорија

Опис

Марка: Konig 1-Way tap 6 dB Погодно за сателитски антени. Вметнување 5-40 MHz: 3.5 dB Загуба 40-450 MHz: 3.0 dB (Влез-Излез) 470-860 MHz: 3.5 dB ( Влез-Излез ) 950-1750 MHz: 5.0 dB ( Влез-Излез ) 1750-2400 MHz: 6.0 dB TAP ЗАГУБА ( Влез -TA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра