Сплитер – FC-4SPLT-KN

Универзален 4-way F-сплитер

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004094 Категорија

Опис

Марка: Konig 5-40 MHz: 6.8 dB 40-450 MHz: 7.0 dB 470-1000 MHz: 8.0 dB 5-40 MHz: 20 dB 40-450 MHz: 25 dB 470-1000 MHz: 22 dB 20 dB 18 dB

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра