Сплитер – FC-2SPLT-KN

CATV F-СПЛИТЕР

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004080 Категорија

Опис

Марка: Konig 5-40 MHz: 4.0 dB 40-450 MHz: 3.7 dB 470-1000 MHz: 4.2 dB 5-40 MHz: 20 dB 40-450 MHz: 25 dB 470-1000 MHz: 20 dB 20 dB 23 dB

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра