Конектор – FC-014

КОНЕКТОР СО ВНАТРЕШНА ГУМА

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004603 Категории ,

Опис

Марка Valueline Тип Конектор Конекција 1 F Maшки Mонтажа

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра