FC-012

F-конектор 5.5 mm

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005819 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Тип Конектор
Конекција 1 F Maшки
Mонтажа Twist On
Дијаметар на контактот 5,5 mm
Заштита за кабелот Не
Боја Сива
Куќиште Meтал
Gold Plated No
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра