DU-SONY RM-L1275

Далечински Управувач

350 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010042 Категорија

Опис

SONY LCD/LED TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра