Далечински Управувач – DU-TESLA LED

TESLA LED

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004003 Категорија

Опис

Модел: TESLA LED TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра