DU-SONY RM-L1275

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010042 Категорија

Опис

SONY LCD/LED TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра