Далечински Управувач – DU-Grundig TP2 LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008563 Категорија

Опис

Модел: GRUNDIG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра