Крајна Приклучница – CX WALLBOX3

Штекер за антена

370 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003296 Категории , ,

Опис

Марка Fixapart Tип Крајна приклучница Тип на конектор Coax Maшки & F Maшки Слабеење 2.0 – 2.5 dB(A) Повратен канал Нема Излези 3

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра