Кабел со Конектори – CR-330

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005153 Категорија

Опис

Кабел Скарт Машки во Скарт Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра