Кабел со Конектори – COTH23000GY30 Unbalanced Audio Cable

Unbalanced Audio Cable | 6.35 mm Male – 6.35 mm Male | 3.0 m | Grey

420 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 100397 Категорија

Опис

Со Серијата Nedis OnStage Поврзете инструменти, микрофони, звучници, засилувачи и друго за одлична репродукција на звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра