Кабел со Конектори – CABLE-701-1.5 Power Cord 1.5m PM-SKU: 1288

Кабли со Конектори

85 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002909 Категорија

Опис

Овој кабел за напојување со евро конектор е погоден за поврзување на електричен уред во штекер. Карактеристики • KEMA етикета Поврзување A- Евро Машка врска B- IEC-320-C8

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра