Кабел со Конектори – SEC-CABLE10

DC делител 1x женски – 4x машки

310 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002946 Категории ,

Опис

Марка Konig Употреба Напојување Конектор 1 DC женски Конектор 2 DC машки Позлатен Не Должина 0,35 m Пакување Во кесичка Тип на конектори Прави Боја Црна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра